Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Lista e Anėtarėve
Emri
Fjalėkalimi

Alima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėm

Alima Alima nuk ėshtė nė linjė

Banned

Visitor Messages

Showing Visitor Messages 1 to 10 of 14
 1. Alima
  17-09-15 19:22
  Alima
  E nderuara Alima, edhe pse e uritura shpreh mallengjim per ty, ... qasjen e ke te ndaluar ti tregosh se edhe ty te ka marr malli per te urituren...dhe edhe per kaun e zi , gjithashtu !
 2. lirik
  11-05-13 08:15
  lirik
  po ku je alima legjenda qysh je
 3. Alima
  27-01-13 19:46
  Alima
  ...

  Mirembrema e nderuar Alima,
  me shpres se je mire,dhe kalon ēaste te kendshme ne kete mes te mediumit ne midis ,me nderime,
  Alima!
 4. lirik
  02-07-12 21:31
  lirik
  Alima nje pershendetje per ty je shum e mire dhe te kam mike perkra
  hse -pamvarsisht s enga njiher kundershtohemi ngapak me gjithat ti ke vlera te mdha te qmoj ty
 5. Alima
  20-06-12 15:07
  Alima
  Nuk di Lirik! Mos u nervozo,jame e pafajshme!
 6. lirik
  17-06-12 19:34
  lirik
  Kush esht ai dinak me gjak shkau i pa besė si gjarper qe po i fshine ne temen tende shkrimet e mia
 7. Oltiana1
  05-02-12 11:24
  Oltiana1
  Alima , ke njė pėrshėndetje edhe nga unė ...

  Paē njė ditė tė bukur !
 8. almalik
  01-02-12 01:47
  almalik
  OOO selam alejkum bre :-)
  e di mori e kuptoj hajgaren :-)))
  ai sqarim tjeter ishte me teper per te tjeret per "ata te partis tjeter,se po eshte veshtire me ua "angllatis" :-)
  te pershendes
 9. Qika^Me^Kule
  10-01-12 18:56
  Qika^Me^Kule
  Ka koh qe nuk te kam pershendete.... :D tybe edhe me ke mungo ti dhe shkresat e tua... uroj nje mbremie te kendshme per ty !!
 10. Qika^Me^Kule
  27-12-11 14:15
  Qika^Me^Kule
  T'percafoi :D per nje dite te kendshmeeee !!

About Me

 • About Alima
  Biografia
  Hiē !
  Interesat
  Xheneti Firdews !
  Profesioni
  Afariste e pamvarur
  Motoja
  Jo vetem ti kaloi sprovat e jetes , por te marre noten me te larte !
  Gjinia
  Femer
 • Firma
  Kurr mos debato me budallenjte,...ata te terheqin ne nivelin e tyre,pastaj te mundin me pervojen e tyre !
  M.T.

Statistics

Totali Postimeve
Visitor Messages
General Information
 • Aktivizimi i Fundit: 13-05-20 21:14
 • Anėtarėsuar: 14-08-11
 • Referime: 0

Friends

Showing Friends 1 to 1 of 1

Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 02:31.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.