Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Lista e Anėtarėve
Emri
Fjalėkalimi

Lapsi i pazėvėndėsueshėmLapsi i pazėvėndėsueshėmLapsi i pazėvėndėsueshėmLapsi i pazėvėndėsueshėmLapsi i pazėvėndėsueshėmLapsi i pazėvėndėsueshėmLapsi i pazėvėndėsueshėmLapsi i pazėvėndėsueshėmLapsi i pazėvėndėsueshėmLapsi i pazėvėndėsueshėmLapsi i pazėvėndėsueshėm

Lapsi Lapsi nuk ėshtė nė linjė

Visitor Messages

Showing Visitor Messages 11 to 20 of 30
 1. ~AnnA~
  22-01-11 18:08
  ~AnnA~
  u be laps :) do e kem kenaqesi te hash ti nje dreke nga une ;)
  te pershendes!
 2. ~AnnA~
  20-01-11 20:43
  ~AnnA~
  po nuk me dhe numrin e ri...harrove qe nderrove tel me gjithe nr.e nuk me le gje :)
  Mik* heren tjeter patjeter do te thirre*se nuk e lej pa me paguar kafen qe me ke premtuar ;)
 3. ~AnnA~
  18-01-11 22:10
  ~AnnA~
  Kete radhe kam ik tre here ne pushime ne tre shtete te ndryshem.Por jo me shume se nga tre dite
  As Ohrin nuk e harrova.Do ktheja per nje kafe tek Ramstori*po s'me premtoj koha :D
  te pershendes...........
 4. ~AnnA~
  17-01-11 12:51
  ~AnnA~
  une mire kaloj laps....bera pak pushime dhe u ktheva tani...me pak stres ne pune*po ashtu eshte kur kthehesh nga pushimet...
  Te pershendes
 5. ~AnnA~
  15-01-11 12:43
  ~AnnA~
  po ku je re cun*se humbe krejt :)
  te pershendes mik* e te deshiroj gjithe te mirat e kesaj bote .....
 6. Buqja_ch
  09-01-11 16:57
  Buqja_ch
  Lapsi kudo qe je keto dite kalo bukur ....
 7. Oltiana1
  02-01-11 11:48
  Oltiana1
  Ore Lapsi , kurrė nuk ėshtė vonė pėr urimet e tua , sepse goxha si bukur di me i thur fjalėt :)

  Falemnderit pėr urimin , uroj qė ky vit me tė pėrcjellur me shumė : Lumturi ee mbarėsi , por edhe suksese !!!
 8. jEtA_1
  08-12-10 16:48
  jEtA_1
  Pershendetje nga ana ime kudo qe je ne keto momente kalo sa me bukur
 9. Albonita
  08-12-10 11:28
  Albonita
  Lapsi.. te pershndes nga thellsija e zemres...deshiroja nje dite te mrekullushme..me plot sinqeritet..AlbonitA!
 10. ~AnnA~
  24-11-10 11:17
  ~AnnA~
  Ika une njehere
  Po te lej nje pershendetje edhe ketu , se te kam mik
  Mos e harro bakllaven ne pranvere :D

About Me

 • About Lapsi
  Vendndodhja
  Ne ngjyren e ndergjegjes
  Interesat
  Te lahem me ngjyre
  Profesioni
  Te shkruaj
  Motoja
  Beso dhe lufto
  Gjinia
  Mashkull
 • Firma
  Lapsi ėshtė i shenjtė, mirėpo nuk ėshtė shenjtėri tė shkruash ēmendurira...

Statistics

Totali Postimeve
Visitor Messages
General Information
 • Aktivizimi i Fundit: 08-02-23 20:21
 • Anėtarėsuar: 02-11-09
 • Referime: 1

Friends

Showing Friends 1 to 4 of 4

Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 06:05.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.