Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Lista e Anėtarėve
Emri
Fjalėkalimi

Idealist i pazėvėndėsueshėmIdealist i pazėvėndėsueshėmIdealist i pazėvėndėsueshėmIdealist i pazėvėndėsueshėmIdealist i pazėvėndėsueshėmIdealist i pazėvėndėsueshėmIdealist i pazėvėndėsueshėmIdealist i pazėvėndėsueshėmIdealist i pazėvėndėsueshėm

Idealist Idealist nuk ėshtė nė linjė

Visitor Messages

Showing Visitor Messages 1 to 7 of 7
 1. elvio
  18-11-11 19:00
  elvio
  Asgjekund asnje shkronje,,,,,,,,,,,,,,,.Dallge te furishme!!!Te pershendes Idealist.
 2. Qika^Me^Kule
  19-09-11 11:26
  Qika^Me^Kule
  Nje dite t'kendshme per Ty......!!

  LG: Qika^Me^Kule .
 3. Qika^Me^Kule
  12-09-11 18:46
  Qika^Me^Kule
  Pershendetje nga ana ime...

  Boll lypa oden tane te pakten te e la ne ate ode nje Selam prei meje , sa e pash ende ishe pa ode....
 4. ~AnnA~
  08-09-11 19:56
  ~AnnA~
  kam henger bakllava se po te prita te me sjellesh ti kisha bere bam hahaha
  ne Shkup erdha mirepo nuk pata kohe te qendroj shume gjate...isha disa here dhe sahere qe kam qene ne ate qytet te kujtoja ty, por vertete nuk pata kohe per te qendruar me gjate se disa ore...
 5. ~AnnA~
  08-09-11 17:56
  ~AnnA~
  une mire jam(top fare hahaha)
  ke te drejte vertete u beme per tu marre n'gryke(thojne nga ne:) ) por kam qene ne vendlindje ne pushime, e andej dasmat nuk me lan as te ndez PC-ne e jo ma te ulem e te rrije perpara monitorit :) pershendetje te perzemerta per ty!
 6. ~AnnA~
  08-09-11 11:56
  ~AnnA~
  pershendetje! :)
  a je mire ti? uroj te kesh pasur vere pa stres....te pershendes e te deshiroj gjithe te mirat..
 7. YanYan
  24-08-11 23:37
  YanYan
  Ma ne fund te pashe on :) Une mire krejt jam. Po ti vete? A po lodhesh? Te pershendes e uroj t'ja kalosh bukur ne ditet ne vazhdim.

About Me

 • About Idealist
  Biografia
  Lėre, mos fol ti pėr veten tėnde, tė flasin punėt dhe sjelljet e tua pėr ty!
  Vendndodhja
  Eshte e rendesishme te dihet jo cmimi, por vlera, pra jetoj ne atdheun tim...
  Motoja
  Ka njeri qe e gdhend kohen per llogari te vet; ka te tjere qe sa eshte gjalle, koha rri e gdhend...
  Gjinia
  Mashkull
 • Firma
  Po qe se mes individėve tė njė kombi vjen puna qė dredhia, rrena dhe mashtrimi tė quhen zgjuarėsi, do tė thotė se atė komb e ka zėnė njė sėmundje, tashmė, e pashėrueshme.

Statistics

Totali Postimeve
Visitor Messages
General Information
 • Aktivizimi i Fundit: 03-06-13 12:06
 • Anėtarėsuar: 19-07-11
 • Referime: 0

Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 06:33.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.