Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Lista e Anėtarėve
Emri
Fjalėkalimi

Honesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėm

Honesty^uk. Honesty^uk. nuk ėshtė nė linjė

KoordinatoR

Visitor Messages

Showing Visitor Messages 11 to 13 of 13
 1. Honesty^uk.
  15-04-11 00:44
  Honesty^uk.
  pershendetje Shejtanka dhe Dada Urate
  mire jemi por koha spo na mjafton
 2. ShEjToNkA
  13-04-11 22:37
  ShEjToNkA
  Thanks my friend... Greetings
 3. Urata
  06-04-11 23:47
  Urata
  a je i gjalle kund o Honestooooo....?!! zgjedhjet fajet po m'duket...! t'pershendes!

About Me

 • About Honesty^uk.
  Vendndodhja
  London - Uk
  Profesioni
  Universal
  Motoja
  Mos ja deshiron askujt ,,,ate qe s“ja deshiron VETES
  Gjinia
  Mashkull
 • Firma
  “vetėdija e lartė e rėndon njeriun”

Statistics

Totali Postimeve
Albums
Visitor Messages
General Information
 • Aktivizimi i Fundit: 12-12-14 12:43
 • Anėtarėsuar: 27-12-03
 • Referime: 0

Friends

Showing Friends 1 to 10 of 14

Informacion Kontaktimi

Mesazhimi i Ēastit
Send an Instant Message to Honesty^uk. Using...
This Page
https://dardania.de/vb/upload/member.php?u=14145

Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 22:36.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.