Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Lista e Anėtarėve
Emri
Fjalėkalimi

lirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėm

lirik lirik nuk ėshtė nė linjė

Visitor Messages

Showing Visitor Messages 1 to 10 of 13
  1. lirik
    04-05-13 15:22
    lirik
    fjalen do ta bej puhi qe ajo leht te shprushe ndjenjat tuaja per miqsi te nderuar miq vjeshta elvio lulja qika me kuöe neverta dardanesha
  2. elvio
    30-03-13 12:03
    elvio
    Pershendetjet e mija o njeri me shpirt revolucionar.Me bucitjet e heshtjes se vullkaneve te Vezuvit ,me penel ne shpirtin e ndjere te poetit ju deshiroj ne mynyren me te sinqerte qe te jini mire me c'ka ju do zemra.

    Elvio
  3. vjeshta
    22-02-13 00:59
    vjeshta
    Flm Mikė shume. Nuk pata rrugdalje tjeter . Kur e kuptova se ne kete bote ,perveq fjales nuk mbet asgje tjeter, u deturova qe ta zgjedhi ate te miren.Sikur ti qe e ke zgjedhe Poezinė.:)

    Te pershendes.:)
  4. Dardanesha
    16-02-13 10:27
    Dardanesha
    I nderuar flm shume edhe une ty te pershendes dhe te uroj gjithe te mirat.

    me respekt
    Dardanesha
  5. lirik
    26-01-13 13:12
    lirik
    vjeshta lule pershendetje te sinqerta nga mergimi per dy mike te mia te sinqerta
  6. vjeshta
    29-11-12 16:40
    vjeshta
    Faleminderit per pershendetjen mikė . Qe bre Lirik ,kah shtepija keshtu ,zotshpillak e ngapak zotnillak .
    Pershendetje edhe per Ju!
  7. lirik
    12-07-12 17:06
    lirik
    Murgesha dhe te tjerė bashkpuntor besnik te lidikisė e pidikisė qe duan ta privatizojne internetin dhe kompania e simpatizantve t e isa mustafes e hashim thaqit e pacollit ma kan marrė fjalen
    e lirė qė tė mos jem aktiv e tė mos shkruaj ne forum
  8. LuLjaa
    18-06-12 00:04
    LuLjaa
    lirik, mire jam mire,,, ti qysh jee, a po ki muhabet hiq a jo?
  9. lirik
    07-06-12 09:55
    lirik
    Guri sylaj ma ka marr fjalen elire te tema politika dmth qdo kush mundtet te flas aty ete shkruaj un jo
    -urrejtjet e tij ndaj meje nuk kan fund ky njeri vepron si te don duke privatizuar -jo vetem forumin por ky ka per qellim te privatizoj shum qka
  10. Qika^Me^Kule
    12-05-12 12:58
    Qika^Me^Kule
    lirik mir se u riktheve , nje pasdite e kendshme uroj te jete per ty !

Statistics

Totali Postimeve
Visitor Messages
General Information
  • Aktivizimi i Fundit: Sot 06:44
  • Anėtarėsuar: 09-02-07
  • Referime: 0

Friends

Showing Friends 1 to 1 of 1

Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 09:58.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.