Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Lista e Anėtarėve
Emri
Fjalėkalimi

GURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėmGURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėmGURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėmGURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėmGURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėmGURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėmGURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėmGURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėmGURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėmGURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėmGURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėm

GURI SYLAJ GURI SYLAJ nuk ėshtė nė linjė

Moderator

Visitor Messages

Showing Visitor Messages 1 to 10 of 10
  1. gjini
    08-10-14 22:15
    gjini
    Guri te pershendes nga
    zemra dhe te uroj gjith te mirat ne familje dhe ty personalisht
  2. turisti
    10-06-13 15:14
    turisti
    Urime ditelindja i nderuar.Jete te gjate dhe te lumtur deri 100 vjet.
  3. lirik
    11-07-12 10:00
    lirik
    njeriu qe po me diskriminon ne fjalen e lire per inati esht ky guri sylaj
  4. Llapi
    12-12-11 23:00
    Llapi
    Xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
  5. Llapi
    12-12-11 22:57
    Llapi
    Xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
  6. roadrunner
    28-10-11 07:03
    roadrunner
    Ju faleminderit shume Guri. Te deshiroj nje dite dhe vikend te mbare dhe te shendoshe ty dhe familjes suaj.
  7. Dallandyshja_718
    25-07-11 23:31
    Dallandyshja_718
    Pershn'etje Baci Gur! Uroj t'jesh mire kudo qe je,. Eja t'rrim noj'here, se e pat kta, shkou e shuma e pet e paka...
  8. murrizi
    10-06-11 03:27
    murrizi
    Urime ditlindja o Guri Sylve, u rritsh e i bofsh njiqind vjet
  9. Qika^Me^Kule
    29-05-11 16:46
    Qika^Me^Kule
    Pershendetje i nderuar nje fillim jave te mbar per ty te uroi !!
  10. murrizi
    10-04-11 09:47
    murrizi
    Me nder kofsh o Guri Sylaj, e mos e harrofsh kurrė 11 Prillin dhe vllezėrit e mijė qė e kan ditlindjen atė dite.

About Me

  • About GURI SYLAJ
    Vendndodhja
    Gjermani
    Profesioni
    punetor
    Gjinia
    Mashkull
  • Firma
    Shqiptaret,nese deshirojn qe te tjeret ti njohin, ata, duhet t'a njohin ,realisht,veteveten.

Statistics

Totali Postimeve
Visitor Messages
General Information
  • Aktivizimi i Fundit: 12-01-20 16:00
  • Anėtarėsuar: 21-03-05
  • Referime: 0

Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 15:52.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.