Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Lista e Anėtarėve
Emri
Fjalėkalimi

HonestY. i pazėvėndėsueshėmHonestY. i pazėvėndėsueshėmHonestY. i pazėvėndėsueshėmHonestY. i pazėvėndėsueshėmHonestY. i pazėvėndėsueshėmHonestY. i pazėvėndėsueshėmHonestY. i pazėvėndėsueshėmHonestY. i pazėvėndėsueshėmHonestY. i pazėvėndėsueshėm

HonestY. HonestY. nuk ėshtė nė linjė

Visitor Messages

Showing Visitor Messages 1 to 7 of 7
 1. turisti
  09-08-12 17:59
  turisti
  Urime ditelindja shoki dhe e festofsh edhe shume,shume vite i gezuar kudo qe je.Me respekt te veqant per ty-turisti.
 2. HonestY.
  19-12-11 20:49
  HonestY.
  hahahahaha
  e rendesishme eshte qe; ke ardhur ketej, por persa u perket pemeve
  sapo i kemi mbaruar dhe dil me shpesh ketej sepse POROGACAT jane pa kursim
  vec te mira pac ne dite/netet e jetes tende
 3. ShEjToNkA
  02-12-11 23:00
  ShEjToNkA
  Nuk e di c'mė sjelli rruga kėtej, por sigurt jo pėr justifikime mbase pėr me tė pyetė nė i keni vjelė ende pemtė e dimrit a po jo:D. Sidoqoftė, deri sa tė mė bije ne mendt dhe tė mė sjell rruga serish :D, tė pėrshėndes dhe deri atėherė tė uroj ditė tė bukura dhe tė kėndshme!
  :)
 4. HonestY.
  03-11-11 09:14
  HonestY.
  I nderuar Turisti
  te falenderoj dhe njekohesisht te uroj vetem caste te kendshme ne jeten tende.
 5. turisti
  02-11-11 20:54
  turisti
  Pershendetje i nderuar.Shpresoj se je mire dhe ishalla kalon super kudo qe je.
 6. HonestY.
  31-10-11 20:39
  HonestY.
  Selvushe, shume faleminderit
  kalo kendshem e nderuara
 7. selvija
  31-10-11 19:12
  selvija
  Pershendes Honesty q'do te mir kudo qe jesh, meshendet niku ri

About Me

 • About HonestY.
  Vendndodhja
  London & Las Vegas
  Gjinia
  Mashkull
 • Firma
  " Kujdes nga INATI i te Urtit "

Statistics

Totali Postimeve
Visitor Messages
General Information
 • Aktivizimi i Fundit: 15-02-13 14:48
 • Anėtarėsuar: 31-10-11
 • Referime: 0

Friends

Showing Friends 1 to 3 of 3

Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 18:35.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.