Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Lista e Anėtarėve
Emri
Fjalėkalimi

gjini i pazėvėndėsueshėmgjini i pazėvėndėsueshėmgjini i pazėvėndėsueshėmgjini i pazėvėndėsueshėmgjini i pazėvėndėsueshėmgjini i pazėvėndėsueshėmgjini i pazėvėndėsueshėmgjini i pazėvėndėsueshėmgjini i pazėvėndėsueshėmgjini i pazėvėndėsueshėmgjini i pazėvėndėsueshėm

gjini gjini nuk ėshtė nė linjė

Visitor Messages

Showing Visitor Messages 1 to 5 of 5
 1. Kaqanikasja
  03-06-13 11:43
  Kaqanikasja
  Urime urime i bofsh 100
 2. natyra
  29-01-12 04:46
  natyra
  Pershendetje dhe per Ty i nderuar gjini
  ...me respekt-Natyra.
 3. ~AnnA~
  14-07-11 19:56
  ~AnnA~
  Pershendetje gjini!
  uroj te kesh qene mire......
 4. natyra
  16-01-11 16:01
  natyra
  Pershendetje gjini*uroi te jeni mire me familje dhe me gjere...qofte ni vit i mbare dhe i sukses-shem per te gjithe...

  me respekt
  Natyra.
 5. Qika^Me^Kule
  14-01-11 20:36
  Qika^Me^Kule
  Te pershendes... dhe te uroi nje fundjave pa stress

About Me

 • About gjini
  Biografia
  qka te doni me dite per mue ju tregoj
  Vendndodhja
  Midis Europes
  Interesat
  te isha kan edhe nje
  Profesioni
  si shqiptar te tana profesionet i kemi
  Motoja
  puno dhe jeto si njeri
  Gjinia
  Mashkull

Statistics

Totali Postimeve
Visitor Messages
General Information
 • Aktivizimi i Fundit: 07-06-17 13:20
 • Anėtarėsuar: 13-11-04
 • Referime: 3

Friends

Showing Friends 1 to 2 of 2

Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 11:10.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.