Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Lista e Anėtarėve
Emri
Fjalėkalimi

halla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėm

halla e madhe halla e madhe nuk ėshtė nė linjė

Visitor Messages

Showing Visitor Messages 11 to 18 of 18
 1. emine
  05-08-11 16:54
  emine
  Liebe Halle:du bist vorbild für mich,und ich habe dich sehr seher liebe,genisse dein urlaub und grüss unsere Heimat von mir,,,,,Drück dich festtt
  vironja:)
 2. Qika^Me^Kule
  05-07-11 18:03
  Qika^Me^Kule
  T'pershendes halloke , uroi te jeni mire.... te percafoi ku do ce je !
 3. halla e madhe
  09-05-11 21:44
  halla e madhe
  Urata,flm per viziten!...gjithashtu edhe une tyyyy :)
 4. halla e madhe
  09-05-11 21:43
  halla e madhe
  flm shume gjithashtu;)
 5. Qika^Me^Kule
  09-05-11 19:02
  Qika^Me^Kule
  Halloke te pershendes.... dhe nje filim jave te mbar te uroi....
 6. Urata
  09-04-11 01:23
  Urata
  hallushe, oj mjalte t'pershendes...!
 7. Murgesha
  24-11-10 22:50
  Murgesha
  Te pershendes oj hallushe!
 8. Qika^Me^Kule
  17-11-10 22:12
  Qika^Me^Kule
  pershendetje ooo hallokeeee urime festa...

About Me

 • About halla e madhe
  Interesat
  leximi,muzika,shetit
  Profesioni
  med.asisst.
 • Firma
  Jetes kurr nuk i dihet.....

Statistics

Totali Postimeve
Visitor Messages
General Information
 • Aktivizimi i Fundit: 18-03-17 16:42
 • Anėtarėsuar: 07-12-04
 • Referime: 1

Friends

Showing Friends 1 to 10 of 13

Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 01:36.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.