Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Lista e Anėtarėve
Emri
Fjalėkalimi

Andetta i pazėvėndėsueshėmAndetta i pazėvėndėsueshėmAndetta i pazėvėndėsueshėmAndetta i pazėvėndėsueshėmAndetta i pazėvėndėsueshėmAndetta i pazėvėndėsueshėmAndetta i pazėvėndėsueshėmAndetta i pazėvėndėsueshėmAndetta i pazėvėndėsueshėmAndetta i pazėvėndėsueshėmAndetta i pazėvėndėsueshėm

Andetta Andetta nuk ėshtė nė linjė

Visitor Messages

Showing Visitor Messages 1 to 1 of 1
 1. Oltiana1
  12-12-10 17:57
  Oltiana1
  Andetta ke njė pėrshėndetje nga unė ! :)

  Uroj qė tė jesh mirė dhe e gėzuar tėrė jetėn !!!

About Me

 • About Andetta
  Gjinia
  Femer

Statistics

Totali Postimeve
Visitor Messages
General Information
 • Aktivizimi i Fundit: 08-12-13 00:52
 • Anėtarėsuar: 16-01-10
 • Referime: 1

Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 20:58.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.