Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Lista e Anėtarėve
Emri
Fjalėkalimi

Luana i pazėvėndėsueshėmLuana i pazėvėndėsueshėmLuana i pazėvėndėsueshėmLuana i pazėvėndėsueshėmLuana i pazėvėndėsueshėmLuana i pazėvėndėsueshėmLuana i pazėvėndėsueshėmLuana i pazėvėndėsueshėmLuana i pazėvėndėsueshėmLuana i pazėvėndėsueshėmLuana i pazėvėndėsueshėm

Luana Luana nuk ėshtė nė linjė

Luanesha

Visitor Messages

Showing Visitor Messages 1 to 10 of 30
 1. Shpat
  16-06-19 19:59
  Shpat
  Luana te pershendes kudo qe je <3
 2. turisti
  06-06-13 14:26
  turisti
  Pershendetjet e shumta shoqke.
 3. Dali!Keq!ch
  24-12-11 02:48
  Dali!Keq!ch
  A gjall koke a?
  Ku spo i lshon shpirti disa shpirt kqi ahhah shaka...!
  Perkundrazi dashta me ta uru nje mbarim e fillim viti sa me te shendoshe te mire e te mbar, ty farefisin, dhe gjith shoqeris tuaj mbrenda jasht dhe ne tarrase te dardanise.
  dali..2005
  http://www.dardania.de/vb/upload/showthread.php?t=16116&page=6
 4. Fuli
  04-11-11 22:22
  Fuli
  pershendetje zonje e nderuar

  si po kalon a je mire

  te pershendes Fuli
 5. RRUSHI
  05-10-11 16:52
  RRUSHI
  Vazhdon ti ktu wow
 6. Luana
  05-10-11 05:20
  Luana
  Ska perse Merit , te qafffffi ele te mpuqi ne faqe pak :)
 7. e_martumja
  02-10-11 16:06
  e_martumja
  FLM Luana te pershendes edhe une me nje perqafime
 8. Zero Cool
  24-09-11 12:51
  Zero Cool
  Njė pėrshėndetje tė ngrohtė dhe fundjavė te kėndshme tė uroj ty.
 9. Buqja_ch
  24-07-11 11:37
  Buqja_ch
  Luana me siguri bere qef mjaft edhe per vitet e kaluara ,,te ljm nese po mund te beje diqka ,,do mundohem po ????
 10. Luana
  02-07-11 15:25
  Luana
  Buqe flm shume ,,do i bej extra per ty , mirpo nuk po rrihet pa ty ...me mungon Buqe .....qaffffffffff

About Me

 • About Luana
  Motoja
  Lėri tė tjerėt tė flasin e tė shikojnė , ti vazhdo e bėj atė qė e mendon
  Gjinia
  Femer
 • Firma
  Tė gjithė e din se si dukem, por askush se di se kush jam nė tė vėrtet!!!!!

Statistics

Totali Postimeve
Visitor Messages
General Information
 • Aktivizimi i Fundit: 17-10-16 01:02
 • Anėtarėsuar: 09-11-03
 • Referime: 5

Friends

Showing Friends 1 to 10 of 20

Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 17:35.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.