Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Lista e Anėtarėve
Emri
Fjalėkalimi

lazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėm

lazdrani lazdrani nuk ėshtė nė linjė

MBRETI DARDAN

Visitor Messages

Showing Visitor Messages 1 to 5 of 5
 1. turisti
  03-06-13 20:20
  turisti
  Pershendetjet e panumerta i nderuari Mbret.
 2. LuLjaa
  23-05-12 00:44
  LuLjaa
  Lazdran urime Ditelindjen, u rritshh asi i gezofsh edhe 100 tjeraa:)
 3. Naki
  24-03-12 15:35
  Naki
  Nje Dite

  Nje dite si kjo,
  Jam me mendje
  Te Ti.
  Nje dite si kjo,
  Le te ndodhe
  Cdo gje.
  Nje dite si kjo
  Nuk ka mbrenga
  Me...
  Nje dite si kjo,
  Mjafton nje shiqim
  I juaj.
  Nje dite si kjo,
  Zemra ime te
  Takon vetem Ty.
  Nje dite si kjo,
  Dielli ndriqon
  Vetem per mua.
  Nje dite si kjo,
  E di cka eshte
  Ne jete me rendesi..
  Nje dite si kjo,
  Edi qe te Dua.
  Nje dite si kjo,
  Qdo gje eshte normale.
  Eshte nje dite si qdo
  Dite tjera,qe nga ne
  U takuam!

  Ka kohe qe nuk kam lexuar poezi kaq te bukur,ky stil i emocioneve te shkrira ne shkronja te bene nje poet te admirueshem!

  Naki
 4. GURI SYLAJ
  23-05-11 07:32
  GURI SYLAJ
  Urimet me te mira me rastin e Ditelindjes i nderuari Lazdrani!Edhe shume vite te mira e te mbara !
 5. Dallandyshja_718
  23-05-11 04:44
  Dallandyshja_718
  Urime, u befsh 100 vjeē, te uroj shendet dhe lumturi ne jete me me te dashurit t'u!

About Me

 • About lazdrani
  Vendndodhja
  EU
  Interesat
  leximi,musika dhe bo
  Profesioni
  Humanist
  Motoja
  Jeto jeten,e jo jeta ty...
  Gjinia
  Mashkull
 • Firma
  Tė dua aq shumė,sa dashurin ndajė vetėvetės e harrojė
  Nur die liebe zählt

Statistics

Totali Postimeve
Visitor Messages
General Information
 • Aktivizimi i Fundit: 14-06-20 17:21
 • Anėtarėsuar: 20-11-03
 • Referime: 4

Friends

Showing Friends 1 to 5 of 5

Informacion Kontaktimi

Mesazhimi i Ēastit
Send an Instant Message to lazdrani Using...
This Page
http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=13981

Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 03:26.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.