Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Lista e Anėtarėve
Emri
Fjalėkalimi

Honesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėm

Honesty^uk. Honesty^uk. nuk ėshtė nė linjė

KoordinatoR

Visitor Messages

Showing Visitor Messages 1 to 10 of 13
 1. turisti
  10-02-13 20:25
  turisti
  Pershendetjet e perzemerta i nderuar.
 2. Qika^Me^Kule
  08-09-11 20:37
  Qika^Me^Kule
  Nje mbremi te kendshem per ty Honesty^uk.
 3. Honesty^uk.
  26-08-11 10:41
  Honesty^uk.
  te marresh urime prej nje Naleti , eshte mese e veshtire
  por kur arrin ti marresh ato, jane dhe dalin nga thellesia e zemres
  per kete te pershendes dhe veē te mirat qofshin prezente ne jeten tuaj.
 4. ShEjToNkA
  19-08-11 11:11
  ShEjToNkA
  Arrita mė nė fund hahahahahaaa vec ama kastile, jo se me sjelli rruga.
  Pac njė ditė tė bukur e tė mbarė dhe njė fundjavė relaksuese tė uroj!
 5. Honesty^uk.
  17-08-11 21:04
  Honesty^uk.
  Qika e mire
  Faleminderit dhe qofsh e nderuar gjithmone
  Respekte
 6. Qika^Me^Kule
  17-08-11 20:03
  Qika^Me^Kule
  Pershendetie dhe nje mbremje te kendshem per ty Honesty^uk.
 7. Honesty^uk.
  04-08-11 17:15
  Honesty^uk.
  thanx lovelushe, l'm doing well
  hope u r doing the same
 8. lovely
  04-08-11 15:00
  lovely
  xiiiiik lol.. hope u r doing allright :))
 9. Mr_Mee
  16-06-11 19:13
  Mr_Mee
  ka koh qe nuk kam hyre ketu , shum dobet webi :-S
 10. ShEjToNkA
  28-04-11 22:25
  ShEjToNkA
  hope you had a wonderful day

About Me

 • About Honesty^uk.
  Vendndodhja
  London - Uk
  Profesioni
  Universal
  Motoja
  Mos ja deshiron askujt ,,,ate qe s“ja deshiron VETES
  Gjinia
  Mashkull
 • Firma
  “vetėdija e lartė e rėndon njeriun”

Statistics

Totali Postimeve
Albums
Visitor Messages
General Information
 • Aktivizimi i Fundit: 12-12-14 12:43
 • Anėtarėsuar: 27-12-03
 • Referime: 0

Friends

Showing Friends 1 to 10 of 14

Informacion Kontaktimi

Mesazhimi i Ēastit
Send an Instant Message to Honesty^uk. Using...
This Page
http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=14145

Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 10:55.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.