Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Lista e Anėtarėve
Emri
Fjalėkalimi

Reana e ka pezulluar reputacionin

Reana Reana nuk ėshtė nė linjė

Visitor Messages

Showing Visitor Messages 1 to 3 of 3
 1. Reana
  08-04-13 20:23
  Reana
  Falemnderit Turist agai, pershendetje edhe per juve kudo qe gjindeni!
 2. turisti
  08-04-13 20:22
  turisti
  Me vjen mire qe te shof online,e nderuara.Te pershendes shume.
 3. Dali!Keq!ch
  24-12-11 02:18
  Dali!Keq!ch
  Pershendetje sa me te perzemerta nga un, duke ju deshiruar nje fillim viti sa me te mire dhe te mbar.
  ish dali.. 2005
  http://www.dardania.de/vb/upload/showthread.php?t=16116&langid=3

About Me

 • About Reana
  Vendndodhja
  Manhattan
 • Firma
  DUHET BERE MBULIMIN E MESHKUJVE POSAQERISHT FYTYRAVE TE TYRE, MEQE PA LAKMINE E TYRE PER DCO GJE QE I RRETHON, KJO BOTE DO TE ISHTE NE PAQE PERPETUALE!!!

Statistics

Totali Postimeve
Visitor Messages
General Information
 • Aktivizimi i Fundit: 08-04-13 20:37
 • Anėtarėsuar: 18-04-05
 • Referime: 3

Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 17:00.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.