Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Lista e Anėtarėve
Emri
Fjalėkalimi

sherri i pazėvėndėsueshėmsherri i pazėvėndėsueshėmsherri i pazėvėndėsueshėmsherri i pazėvėndėsueshėmsherri i pazėvėndėsueshėmsherri i pazėvėndėsueshėmsherri i pazėvėndėsueshėmsherri i pazėvėndėsueshėmsherri i pazėvėndėsueshėmsherri i pazėvėndėsueshėmsherri i pazėvėndėsueshėm

sherri sherri nuk ėshtė nė linjė

J.H.N.K.SH

Visitor Messages

Showing Visitor Messages 1 to 7 of 7
 1. GURI SYLAJ
  15-11-11 05:29
  GURI SYLAJ
  Urimet me te mira me rastin e Ditelindjes!
  Shendet ,gezim e te mira per ju dhe familjen tuaj edhe neper shume e shume ditelindje tjera.
 2. sherri
  01-11-11 09:36
  sherri
  "si qazim , si qamil ... ni pus!" halime ca tu kan pshtjell kabllat
 3. Alima
  31-10-11 22:43
  Alima
  si qazim , si qamil ... ni pus!
 4. VoOoglushja
  19-09-11 10:10
  VoOoglushja
  prsh. ty hahahhah ;) flm per message
 5. Jana
  16-06-11 10:46
  Jana
  ..te pershendes ...
  p.s Falemidnerit ....
 6. Buqja_ch
  02-01-11 12:15
  Buqja_ch
  Te uroi nje vite pa sherre
 7. Murgesha
  15-11-10 20:49
  Murgesha
  Pritsh e percjellsh edhe shum ditelindje tjera i nderuari Sherr!

About Me

 • About sherri
  Vendndodhja
  Rruga e qumshtit Nr- 3
  Interesat
  Me ba sherre!
  Profesioni
  sherraxhi
  Gjinia
  Mashkull
 • Firma
  Thuaje tė pa shkruarėn,shkruaj tė pa thėnėn!

  Toleranca, ka kuptimin e pėrafėrt me durimin. (Dilaver Kosova)

Statistics

Totali Postimeve
Visitor Messages
General Information
 • Aktivizimi i Fundit: 03-05-22 01:16
 • Anėtarėsuar: 13-06-05
 • Referime: 3

Friends

Showing Friends 1 to 10 of 12

Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 03:07.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.