Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Lista e Anėtarėve
Emri
Fjalėkalimi

Jana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėm

Jana Jana nuk ėshtė nė linjė

Full LoVe...

Visitor Messages

Showing Visitor Messages 1 to 10 of 57
 1. gjini
  25-10-14 19:24
  gjini
  Jana te pershendes dhe uroj qe te jesh mire
 2. adi_pe
  17-01-13 11:58
  adi_pe
  Oj jana a je gjall mori bijj
 3. Qika^Me^Kule
  01-09-12 19:21
  Qika^Me^Kule
  Pershendetje zemer................ ju percafoi fort ty e Dionin si eshte si loqke !
 4. natyra
  08-06-12 06:23
  natyra
  Uori te jeni mire Jana e dashur..P.s. hape add te kam shkrua eshte e imja.Drenusha:)(mendova te bej me dije nga ketu) mundesisht mu pergjigj...(mrenda 2 dite)neser dhe pasneser..(po iket koha) me duhet te ndahem nga Nipi i vogel tani..Si te vetmit qe i perkushtova pushimin..shum pak kam dale..doja te shpenzoi kohen pran Tij dhe te Shtrenjetes Mmamas se Tij,gjithashtu (bijes time):)

  Dhe Ty te pershendes...deri ne takim...I hope:)

  Bye-natyra.
 5. Jana
  05-06-12 18:19
  Jana
  Pershendetje Natyra edhe nga une ...shpresoj qe je mir dhe po kalon mir...ja add e imja [email protected]
  Me shkruaj ne add e mirrem vesh ...te pershendes shum ///
 6. natyra
  03-06-12 08:10
  natyra
  Jana e dashur,uroi qe te jeni mire ju dhe voglushi...:)))
  kisha te te pershendes ketu nga NY-CITY..me deshiren qe do takohem me Ty sa per nga ni kafe..(se ditet po me hiken me te shpejten)LOL:)..Mirepo,me duhet dhe nihere Add e jote.nese nuk te pengon ?(NGA KETU)mundesisht ma sjelle ne kete rubrike..(menyra qe mos te hap MP) se po mbetet hapur,pasiqe nuk po jam rregullisht ne FD.Gjithsesi,mbes me shpresen per tu takuar ketu ne NY.shumm te pershendes..
 7. natyra
  03-05-12 00:03
  natyra
  Miremrama e dashur Jana..shum te pershendess duke te deshirua miresi familjare..si dhe voglushit te vogel i uroi lindje te mbare shendet,jategjatesi ne mesin e prinderve qoft i lumtur qdohere...:)))))

  me respekt
  ..Natyra
 8. emine
  15-04-12 21:18
  emine
  E dashur mungesa yte me ben me dije se diqka ka te re,uroi te kesh kalu mire,dhe te na rikthehesh me nje lajm te mire,,,,shum fat per ty !
 9. Qika^Me^Kule
  25-01-12 10:36
  Qika^Me^Kule
  Te falenderit janusheeeee mir mir me than... uroj cdo te mir per ty motrushe.... t'percafoi fort fort....!!
 10. Giovanni
  20-12-11 17:23
  Giovanni
  Ku je se ki hup krejte oj ti qike .. shume pershendetje per ty ...

About Me

 • About Jana
  Vendndodhja
  ...n'LOQK t'LOQK-ės...
  Gjinia
  Femer
 • Firma
  LOQK- Nė fund tė ēdo dite sido qė tė jetė dita unė do tė them TE DUA...

  Ėshtė e pamundur tė mos dashuroj kur egziston ti ...

  http://www.youtube.com/watch?v=LGrr_5boZlA

Statistics

Totali Postimeve
Visitor Messages
General Information
 • Aktivizimi i Fundit: 27-05-14 04:28
 • Anėtarėsuar: 23-04-08
 • Referime: 6

Friends

Showing Friends 1 to 10 of 14

Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 02:11.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.