Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Lista e Anėtarėve
Emri
Fjalėkalimi

Rozafa e ka pezulluar reputacionin

Rozafa Rozafa nuk ėshtė nė linjė

Libri !

Visitor Messages

Showing Visitor Messages 1 to 2 of 2
 1. GURI SYLAJ
  28-10-11 10:34
  GURI SYLAJ
  Pershendetje dhe nje urim per nje dite te mire e e mbare!
 2. ~AnnA~
  15-08-11 16:48
  ~AnnA~
  Hi Rozi! Si je ti moj se u humbe:)
  Shpresoj te jesh mire....kalo bukur ngado qe te jesh, te pershendes!

About Me

 • About Rozafa
  Vendndodhja
  Buzė Detit..!!!
  Gjinia
  Femer
 • Firma
  Dr.Rugova ishte njė njeri i madh dhe heroik qė personifikonte shpresat dhe aspiratat fisnike tė popullit tė Kosovės.

  http://www.youtube.com/watch?v=eqh7qSCTMR4&feature=related

Statistics

Totali Postimeve
Visitor Messages
General Information
 • Aktivizimi i Fundit: 22-03-13 21:22
 • Anėtarėsuar: 22-05-08
 • Referime: 2

Friends

Showing Friends 1 to 6 of 6

Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 17:34.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.