Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Lista e Anėtarėve
Emri
Fjalėkalimi

VIVA i vlerėsuar jo keq

VIVA VIVA nuk ėshtė nė linjė

100%Mitrovicali

About Me

 • About VIVA
  Biografia
  skom qesi
  Vendndodhja
  Mitrovic
  Interesat
  ka shum
  Profesioni
  i'pavarur
  Motoja
  maltretim i sistemit nerwor qeky sen :D
  Gjinia
  Mashkull
 • Firma
  Jeto si do te vdesesh neser,dhe meso si do jetosh gjithmonė

Statistics

Totali Postimeve
General Information
 • Aktivizimi i Fundit: 25-08-19 12:58
 • Anėtarėsuar: 28-08-09
 • Referime: 0

Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 16:54.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.