Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Lista e Anėtarėve
Emri
Fjalėkalimi

Dali!Keq!ch i pazėvėndėsueshėmDali!Keq!ch i pazėvėndėsueshėmDali!Keq!ch i pazėvėndėsueshėmDali!Keq!ch i pazėvėndėsueshėmDali!Keq!ch i pazėvėndėsueshėmDali!Keq!ch i pazėvėndėsueshėmDali!Keq!ch i pazėvėndėsueshėmDali!Keq!ch i pazėvėndėsueshėmDali!Keq!ch i pazėvėndėsueshėmDali!Keq!ch i pazėvėndėsueshėmDali!Keq!ch i pazėvėndėsueshėm

Dali!Keq!ch Dali!Keq!ch nuk ėshtė nė linjė

Visitor Messages

Showing Visitor Messages 1 to 9 of 9
 1. Kaqanikasja
  15-05-13 09:05
  Kaqanikasja
  Urime ditelindjen
 2. vjeshta
  02-03-12 01:09
  vjeshta
  Faleminderit ,101 pranvera ju uroj juve !:)
 3. Daja POLIC
  01-03-12 08:25
  Daja POLIC
  Mos e Zgjuar Enderr? nje dit u futa ne e-mail ,, kurr pe shoh DaliKeq, me paska ftuar :-)
 4. Qika^Me^Kule
  29-02-12 16:58
  Qika^Me^Kule
  Te pershendes per nje pasdite te kendshme... gjithashtu te falenderoi qe me pase radhite ne rend e shoqerise tende !!
 5. Albonita
  29-02-12 16:07
  Albonita
  Te pershndes nga Zemra dhe deshiroja te kalosh mire.
  Faliminderit per radhitjen tek micet , sincerisht dhe Rrespekte AlbonitA.
 6. Dali!Keq!ch
  21-02-12 14:47
  Dali!Keq!ch
  ok Luana ishalla na jeton edhe 100 vite tjera (pa shaka) e kalofsh mir.
 7. turisti
  04-02-12 17:01
  turisti
  O faleminderit shoki i nderuar,gjitha te mirat edhe ty ne kete vit dhe realizimin e te gjitha deshirave ne cdo aspekt te jetes.

  Turisti nuk te harron kurre.
 8. Dali!Keq!ch
  27-12-11 06:11
  Dali!Keq!ch
  haha.. flm qum qum.. edhe nga un dyfshit ke pershendetje
 9. Luana
  27-12-11 06:06
  Luana
  Pasi qe ty shpirti nuk te paska leshu deri ne ket vite te 2011 as mua nuk me leshon , hehehe shaka edhe une ....
  te pershendes ku do qe je !

About Me

 • About Dali!Keq!ch
  Gjinia
  Mashkull
 • Firma
  n`konkurs.

Statistics

Totali Postimeve
Visitor Messages
General Information
 • Aktivizimi i Fundit: 01-06-16 23:23
 • Anėtarėsuar: 07-07-11
 • Referime: 0

Friends

Showing Friends 1 to 10 of 19

Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 02:06.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.