Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Lista e Anėtarėve
Emri
Fjalėkalimi

Harisi i pazėvėndėsueshėmHarisi i pazėvėndėsueshėmHarisi i pazėvėndėsueshėmHarisi i pazėvėndėsueshėmHarisi i pazėvėndėsueshėmHarisi i pazėvėndėsueshėmHarisi i pazėvėndėsueshėmHarisi i pazėvėndėsueshėmHarisi i pazėvėndėsueshėmHarisi i pazėvėndėsueshėmHarisi i pazėvėndėsueshėm

Harisi Harisi nuk ėshtė nė linjė

Visitor Messages

Showing Visitor Messages 1 to 6 of 6
 1. Harisi
  25-11-13 22:07
  Harisi
  Waw Buqeeee... Te falenderoi dhe uroi te kalosh sa me bukur atje, na ke munguar Ylle.
 2. Buqja_ch
  17-11-13 20:28
  Buqja_ch
  Ne kete nate te bukur te fala nga Kodra e Trimav...
 3. Harisi
  09-09-13 16:00
  Harisi
  ...ja mbrrita me ne funde, gjithashtu te pershendes, eh sa bukur kur njeriu pritet krahehapur nga bukuroshet si miket e mija, hehe... qaff e keni.
 4. ~AnnA~
  04-09-13 11:25
  ~AnnA~
  a ja mberrine? :)
  te pershendes shume....
 5. Harisi
  29-08-13 11:37
  Harisi
  hey, mire se ju gjeje,
 6. Dardanesha
  28-08-13 18:15
  Dardanesha
  Miresevjen :)

About Me

 • About Harisi
  Gjinia
  Mashkull
 • Firma
  http://www.youtube.com/watch?v=icawd7kBFvE&hd=1

Statistics

Totali Postimeve
Visitor Messages
General Information
 • Aktivizimi i Fundit: 10-06-24 22:27
 • Anėtarėsuar: 27-08-13
 • Referime: 0

Friends

Showing Friends 1 to 3 of 3

Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 16:16.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.