Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Lista e Anėtarėve
Emri
Fjalėkalimi

romansa i pazėvėndėsueshėmromansa i pazėvėndėsueshėmromansa i pazėvėndėsueshėmromansa i pazėvėndėsueshėmromansa i pazėvėndėsueshėmromansa i pazėvėndėsueshėmromansa i pazėvėndėsueshėmromansa i pazėvėndėsueshėmromansa i pazėvėndėsueshėmromansa i pazėvėndėsueshėmromansa i pazėvėndėsueshėm

romansa romansa nuk ėshtė nė linjė

Visitor Messages

Showing Visitor Messages 1 to 10 of 35
 1. premium
  30-11-21 23:37
  premium
  Nje pershendetje Romansa , me vjen mire qe paske qene aktive ne kete faqe .

  İnshallah mire je ,

  Oh sa me ka marr malli per ato vitet kur ishim aktiv shumica prej nesh . Tani na mbeten shkrimet per kujtim &
 2. Oqeani
  17-10-21 01:28
  Oqeani
  Hyjneshe ku te kam ?
 3. lirik
  28-05-19 16:14
  lirik
  si je e nderuara mike si e kalon
 4. Oqeani
  05-09-17 23:18
  Oqeani
  Bukur je, eh eh sa e humbur je be :D
 5. gjini
  07-06-17 13:20
  gjini
  oj Romansa te pershendet miku yt gjini dhe uroj te jesh mire me te tana,
 6. LaCoStA
  03-04-16 18:04
  LaCoStA
  T'falemnderit shume per urimin, e nderuar. Me fal per vonesen po tani e pash.

  T'pershendes dhe tė uroj gjithė tė mirat pėr ty dhe familjen tuaj!
 7. Ylli-1
  23-09-14 16:01
  Ylli-1
  ????????????????????????
 8. Ylli-1
  16-08-14 10:03
  Ylli-1
  A me njeh a jo? Pyetja Hamletiane?! hahhaa
 9. Oqeani
  17-03-14 21:58
  Oqeani
  Pershendetje
 10. Ylli-1
  19-12-13 08:41
  Ylli-1
  Pershendetje romansa...te uroj gjithe te mirat!

About Me

 • About romansa
  Vendndodhja
  larg vendlindjes
  Gjinia
  Femer
 • Firma
  Lejo gezimin e sė ardhmes..le te fshije dhembjen e sė kaluares!!!

Statistics

Totali Postimeve
Visitor Messages
General Information
 • Aktivizimi i Fundit: 28-09-21 20:24
 • Anėtarėsuar: 24-07-08
 • Referime: 0

Friends

Showing Friends 1 to 8 of 8

Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 00:08.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.