Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Lista e Anėtarėve
Emri
Fjalėkalimi

romansa i pazėvėndėsueshėmromansa i pazėvėndėsueshėmromansa i pazėvėndėsueshėmromansa i pazėvėndėsueshėmromansa i pazėvėndėsueshėmromansa i pazėvėndėsueshėmromansa i pazėvėndėsueshėmromansa i pazėvėndėsueshėmromansa i pazėvėndėsueshėmromansa i pazėvėndėsueshėmromansa i pazėvėndėsueshėm

romansa romansa nuk ėshtė nė linjė

Visitor Messages

Showing Visitor Messages 31 to 33 of 33
 1. LaCoStA
  12-12-10 09:38
  LaCoStA
  Romansė, t'falemnderit pėr pėrshėndetjen ...... eeee PO, mirė jam :)

  Duke shpresu qe ju dhe familja juaj jeni mire, te pershendes dhe te uroj gjithe te mirat.
 2. LaCoStA
  29-11-10 10:09
  LaCoStA
  Pershendetje shume e nderuara, Romansė.

  Erdhe te t'uroj ditėn e Flamurit Kombėtar, e gjithashtu tė uroj suksese dhe shėndet tė mirė pėr ty dhe familjen tuaj.

  Gjithė tė mirat!
 3. ~AnnA~
  22-11-10 19:05
  ~AnnA~
  Flm.romansa per pershendetjet! Uroj qe te kesh nje fillimjave te bukur
  Me respekt per ty-AnnA!

About Me

 • About romansa
  Vendndodhja
  larg vendlindjes
  Gjinia
  Femer
 • Firma
  Lejo gezimin e sė ardhmes..le te fshije dhembjen e sė kaluares!!!

Statistics

Totali Postimeve
Visitor Messages
General Information
 • Aktivizimi i Fundit: 25-06-20 20:51
 • Anėtarėsuar: 24-07-08
 • Referime: 0

Friends

Showing Friends 1 to 8 of 8

Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 19:49.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.