Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Lista e Anėtarėve
Emri
Fjalėkalimi

halla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėm

halla e madhe halla e madhe nuk ėshtė nė linjė

Visitor Messages

Showing Visitor Messages 1 to 10 of 18
 1. murrizi
  31-03-12 18:43
  murrizi
  [B]Hajde halla e madhe,
  hajde hedhim valleeee oj halla e madhe.[/B]

  Allahile hall qka t'bona qe ma kishe skuq te reflektejshet e bajlozit ?
  Jo jo veq spo du me vdek me ilet a !
 2. Dali!Keq!ch
  24-12-11 02:40
  Dali!Keq!ch
  Pershendetje Zonja HALLA E MADHE, ju uroj barim e fillim Viti te mire e te mbar, ty e mbar gjirin tuaj familiar, si dhe gjithe shoqerise tuaj mrenda e jasht dardanise.
  Liebe Grüsse aus der Schweiz dali..2005
  http://www.dardania.de/vb/upload/showthread.php?t=16116&langid=3
 3. halla e madhe
  06-11-11 16:29
  halla e madhe
  I nderuar vlla Guri Sylaj_ te falenderoj shume per urimet tua,njeherit uroj qe kjo feste te na gjene gjithemone me bereqet e lumturi me te dashurit tone!
  rrespekt vllazeror nga:halla
 4. GURI SYLAJ
  06-11-11 10:25
  GURI SYLAJ
  Urimet me te mira me rastin e Festes se Kurhan Bajramit per Ty Moter e nderuar dhe familjen tuaj!

  Me rrespekt
  Guri Sylaj
 5. Dallandyshja_718
  21-10-11 15:03
  Dallandyshja_718
  Pershendetje Halla e Madhe, uroj t'jeshe mire Ti dhe te dashurit t'u!
 6. Giovanni
  30-09-11 15:05
  Giovanni
  O moj halla mori bi moti nuk te kam pa ne ket nahi.
  Erdha ksajde me vizitu e nje pershendetje virtuale me ta dergu .
 7. Kalimero
  28-09-11 16:06
  Kalimero
  ngom ti dijuze,mus paragjiko qishtuqene ,nukjom ktu me qeter nik,kuptom.Muj me jau bo qefin e me ju thonen qish doni ju,qish pu ju konvenon me thonen,kush jom pur juve a?s'ja u prishi tibe ,viq dije se pu gaboni shum.!
 8. Zero Cool
  24-09-11 12:50
  Zero Cool
  Njė pėrshėndetje tė ngrohtė dhe fundjavė te kėndshme tė uroj ty.
 9. Qika^Me^Kule
  17-08-11 20:04
  Qika^Me^Kule
  Halloke kohe e fundit dardanis i mungoin shum shkrimet e tua... shpresoi qe je mir... te pershendes duke te uruar gjitha te mirat.
 10. Dallandyshja_718
  17-08-11 02:53
  Dallandyshja_718
  Hallush, t'pershendes duke te uruar shendet dhe t'mira ty dhe familjes!

About Me

 • About halla e madhe
  Interesat
  leximi,muzika,shetit
  Profesioni
  med.asisst.
 • Firma
  Jetes kurr nuk i dihet.....

Statistics

Totali Postimeve
Visitor Messages
General Information
 • Aktivizimi i Fundit: 18-03-17 16:42
 • Anėtarėsuar: 07-12-04
 • Referime: 1

Friends

Showing Friends 1 to 10 of 13

Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 09:19.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.