Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Lista e Anėtarėve
Emri
Fjalėkalimi

niemand shumė i dashurniemand shumė i dashurniemand shumė i dashurniemand shumė i dashurniemand shumė i dashur

niemand niemand nuk ėshtė nė linjė

Kalimtar i rastit..

Visitor Messages

Showing Visitor Messages 1 to 1 of 1
 1. LuLjaa
  16-12-11 18:28
  LuLjaa
  Ku, ku, kuu je tii :D
  kshyree ani me Realin koka njani
  t'kena mujt a pot vjen inati :D
  Hey t'pershendes, dhe doku se ke hup krejt, ose, osee ..... e din ti :D

About Me

 • About niemand
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Gjinia
  Mashkull
 • Firma
  O Zot per vete sdua gje jo.. por per prinderit nje nuse te bukur..!

Statistics

Totali Postimeve
Visitor Messages
General Information
 • Aktivizimi i Fundit: 09-06-16 22:29
 • Anėtarėsuar: 15-03-07
 • Referime: 0

Informacion Kontaktimi


Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 20:38.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.