Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Lista e Anėtarėve
Emri
Fjalėkalimi

speci i pazėvėndėsueshėmspeci i pazėvėndėsueshėmspeci i pazėvėndėsueshėmspeci i pazėvėndėsueshėmspeci i pazėvėndėsueshėmspeci i pazėvėndėsueshėmspeci i pazėvėndėsueshėmspeci i pazėvėndėsueshėmspeci i pazėvėndėsueshėmspeci i pazėvėndėsueshėmspeci i pazėvėndėsueshėm

speci speci nuk ėshtė nė linjė

16

Visitor Messages

Showing Visitor Messages 1 to 4 of 4
 1. Arkza
  12-01-13 01:29
  Arkza
  Te Pershendes shume Mik
 2. Dallandyshja_718
  23-12-11 22:24
  Dallandyshja_718
  Hala nuk ka ardhe koha me nis "turshine" a? Po mire t'a kane "mshele gryken" o Spec...:D
  Pershendetje, motiiii nuk t'kam takua n'kete ane!
 3. Qika^Me^Kule
  20-08-11 10:10
  Qika^Me^Kule
  E shoh se sote e pase ditelindien nese e ke shenu daten e sakte... :D Urime urime e u bafshe plak me mjeker :P Gjitha te mirat !!

  Duar thate erdha.... asgje nuk me qelloi :D
 4. Jana
  20-04-11 21:55
  Jana
  Te pershendes shum dhe uroj te kalosh sa me mir kudo qe je ...

  Jana ...

About Me

 • About speci
  Biografia
  ecjet neper kohe me bejn me te afert me kohen qe ecen...
  Vendndodhja
  ne bashqe te Patligjanave
  Interesat
  shetitjet-aventurat
  Profesioni
  parapsikolog
  Motoja
  Buona vita č bella vita
  Gjinia
  Mashkull
 • Firma
  KOHA ESHTE E MASKARENJVE/POR ATDHEU I SHQIPETRAVE !

Statistics

Totali Postimeve
Visitor Messages
General Information
 • Aktivizimi i Fundit: 14-09-11 07:58
 • Anėtarėsuar: 11-08-08
 • Referime: 0

Friends

Showing Friends 1 to 3 of 3

Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 05:26.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.