Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Lista e Anėtarėve
Emri
Fjalėkalimi

Naim Golaj i vlerėsuar jo keq

Naim Golaj Naim Golaj nuk ėshtė nė linjė

About Me

  • About Naim Golaj
    Motoja
    Durimi dhe Mencuria e bejne secilin te pa vdekshem. "Si Kosoven dhe Rugoven"

Statistics

Totali Postimeve
General Information
  • Aktivizimi i Fundit: 01-11-11 23:06
  • Anėtarėsuar: 20-02-07
  • Referime: 0

Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 09:22.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.