Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Lista e Anėtarėve
Emri
Fjalėkalimi

Afrimi_17 i pazėvėndėsueshėmAfrimi_17 i pazėvėndėsueshėmAfrimi_17 i pazėvėndėsueshėmAfrimi_17 i pazėvėndėsueshėmAfrimi_17 i pazėvėndėsueshėmAfrimi_17 i pazėvėndėsueshėmAfrimi_17 i pazėvėndėsueshėmAfrimi_17 i pazėvėndėsueshėmAfrimi_17 i pazėvėndėsueshėmAfrimi_17 i pazėvėndėsueshėm

Afrimi_17 Afrimi_17 nuk ėshtė nė linjė

Riodacs.10

Visitor Messages

Showing Visitor Messages 1 to 1 of 1
 1. Xuki
  22-12-10 21:27
  Xuki
  Ooo Afrimooo...a u qetėsove hiq?

About Me

 • About Afrimi_17
  Biografia
  kam lindur dhe po zhvillohem duke mesuar gradualisht me kohen per jeten
  Vendndodhja
  vushtrri
  Interesat
  Eksplorimi..Shenimet
  Profesioni
  Student
  Motoja
  e 'drejta' triumfon gjithmon
  Gjinia
  Mashkull
 • Firma
  Ajo qe mendoj tani eshte:Se qfar do te mendoj neser me mendimet e mia
  drejt nje mendimi sa me mendimtarė.(Afrim Sokoli)

Statistics

Totali Postimeve
Visitor Messages
General Information
 • Aktivizimi i Fundit: 14-05-12 00:37
 • Anėtarėsuar: 06-09-07
 • Referime: 1

Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 18:25.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.