Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Lista e Anėtarėve
Emri
Fjalėkalimi

murrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėm

murrizi murrizi nuk ėshtė nė linjė

Visitor Messages

Showing Visitor Messages 1 to 8 of 8
 1. murrizi
  08-02-12 16:15
  murrizi
  Zonja Dallandyshe faleminderit pėr pėrshendetjet e juaja tė sinqerta, Njashtu uroj qė edhe ju me tė dashunit tuaj tė jeni mirė e shėndosh kudo tė jeni.
 2. Dallandyshja_718
  07-02-12 07:16
  Dallandyshja_718
  Pershendetje te sinqerta, murriz Shqiperia!
  Uroj t'jeshe mire kudo qe je me te gjith qe i ke!

  Sinqerisht Dallandyshja!
 3. murrizi
  27-08-11 11:53
  murrizi
  mir se erdhe balit, ashtu duhet m'u bo i sjellshem.
 4. lovely
  25-08-11 06:01
  lovely
  oo mixhok :D erdha edhe une me t pershendet :)
 5. murrizi
  09-06-11 01:20
  murrizi
  Oooooo hoooooooo jaaaaa


  Gur Burri me ma fal kabahatin se stjom pėrgjigj me koh, edhe qebesa kaniher tkom ranue, por ti prap se prap nuk ju ke largue miqasis son, e ma ke ftoh, me nji fjalė je dal ma burr se une.
 6. Guri i madh
  08-06-11 23:21
  Guri i madh
  o murriz ooooooohhooo


  ku mbete te kam kerkue tek lista e antarve


  se tek urimet e pershendetjet nuk hasa ne dhomen tuaj


  e ne kto ort e vona erdha ktu me ju pershendet
 7. murrizi
  14-05-11 19:55
  murrizi
  Pörshöndetje edhe pör tya Albonit, Xhaxhi e ka deren e hapur per miq.
 8. Albonita
  12-05-11 06:35
  Albonita
  Gjagji..si po shof cenkem e para une se po tokas tek dera jote.

  Prano pershndetjen nga zemraaa..deshiroja gjitha te miret..dhe Te falnderoj shume.

  Sincerisht dhe Rrespekt..Albonita.

About Me

 • About murrizi
  Gjinia
  Mashkull
 • Firma
  Shqiptarėt do ti fitojn tė gjitha luftėrat, posa ta kenė pėrfunduar betejen e fundit mes vete.
  Duhet shkrirė tė gjitha besimet e huaja, e bėrė detyrė kombėtare pėr mileniumin e ardhshėm qė (DEFINITIVISHT) tė bėhet Shqipėria.

Statistics

Totali Postimeve
Visitor Messages
General Information
 • Aktivizimi i Fundit: 27-09-22 14:10
 • Anėtarėsuar: 18-04-05
 • Referime: 0

Friends

Showing Friends 1 to 1 of 1

Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 09:59.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.