Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Lista e Anėtarėve
Emri
Fjalėkalimi

Kaltrushi VIPKaltrushi VIPKaltrushi VIPKaltrushi VIPKaltrushi VIPKaltrushi VIPKaltrushi VIPKaltrushi VIP

Kaltrushi Kaltrushi nuk ėshtė nė linjė

Visitor Messages

Showing Visitor Messages 1 to 1 of 1
 1. Dali!Keq!ch
  24-12-11 02:35
  Dali!Keq!ch
  Pershendetje Kaltrush nese je gjall najkund, shpresoj noraml qe te jesh shenodsh..
  Ju uroj nje fillim viti sa me te mbar ty faresiin dhe gjithe shoqeris tuaj.
  dali..2005
  http://www.dardania.de/vb/upload/showthread.php?t=16116&langid=3

About Me

 • About Kaltrushi
  Vendndodhja
  germany
  Interesat
  ka shum
  Profesioni
  nxense
 • Firma
  Mikun e mire ne kohe te veshtir e ke pran, kurse miku i keq ne at kohe te len veht.

Statistics

Totali Postimeve
Visitor Messages
General Information
 • Aktivizimi i Fundit: 12-10-07 17:12
 • Anėtarėsuar: 07-10-04
 • Referime: 0

Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 20:03.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.