Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Lista e Anėtarėve
Emri
Fjalėkalimi

lirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėm

lirik lirik nuk ėshtė nė linjė

Visitor Messages

Showing Visitor Messages 11 to 13 of 13
 1. Neferta
  03-10-11 09:16
  Neferta
  pershendetje; pse na e ndale 'zullumin" KETU NE DARDANI ju pershendes dhe kam deshire te jeni mire
 2. lirik
  14-04-11 16:44
  lirik
  ok por pse po me sheh veq mua a po i sheh te tjeret qka po bejne -te thash se ne nje rast kam gabue ne postim ishte gabim teknik
 3. GURI SYLAJ
  11-04-11 09:49
  GURI SYLAJ
  Lirik ,miku im!
  E kam nje lutje .
  Hapi dy a tri tema tuat te politika e shkreto cka te duesh por te lutem n'a kurse neper temat tjera ose shkruaj brenda temes!
  Temat tua autoriale .e ke besen ,une nuk do t'i preki sepse ato jan tuat dhe reflektojne tere ate qe ti don dhe din me e thene !
  Me nderime G.Syla!

Statistics

Totali Postimeve
Visitor Messages
General Information
 • Aktivizimi i Fundit: 16-01-23 01:52
 • Anėtarėsuar: 09-02-07
 • Referime: 0

Friends

Showing Friends 1 to 1 of 1

Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 07:50.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.