Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Lista e Anėtarėve
Emri
Fjalėkalimi

MemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėm

MemphiSx MemphiSx nuk ėshtė nė linjė

ZoT DhE KrenaR

Visitor Messages

Showing Visitor Messages 1 to 10 of 10
 1. SheTa
  13-12-18 22:21
  SheTa
  cili ke ti :)
 2. turisti
  07-12-13 15:19
  turisti
  Urime!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!/2013
 3. turisti
  07-12-12 15:08
  turisti
  Urimeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 4. MemphiSx
  08-12-11 00:05
  MemphiSx
  Faleminderit te gjitheve per fjalet dhe urimet e juaja te bukura....Jeni pjes e pa ndashme e gjitha ditelindjeve te mija ne Dardani!
 5. Dallandyshja_718
  07-12-11 22:10
  Dallandyshja_718
  Urime ditelindjen MemphiSx, i befsh 100 t'lumtura e me shendet!
 6. selvija
  07-12-11 16:27
  selvija
  Memphis urime ditlindja , edhe ti koke shigjetar i bafesh edhe 100 tjera
 7. GURI SYLAJ
  07-12-11 08:40
  GURI SYLAJ
  Nje Urim me rastin e Ditelindjes! Edhe shume tjera te mira e te mbara!
 8. turisti
  18-06-11 22:55
  turisti
  Pershendetje i nderuar.
 9. Kaqanikasja
  21-04-11 23:13
  Kaqanikasja
  Pershendetje Beni po ku ke humb
 10. halla e madhe
  30-03-11 20:27
  halla e madhe
  Beni, nje pershendetje per ty! halla ;)

About Me

 • About MemphiSx
  Vendndodhja
  StAteS Of GjAkOvA
  Profesioni
  Biznesmen
  Gjinia
  Mashkull
 • Firma
  Ndjehem krenar me ty Z.PRESIDENT....

Statistics

Totali Postimeve
Visitor Messages
General Information
 • Aktivizimi i Fundit: 27-06-19 20:12
 • Anėtarėsuar: 11-12-03
 • Referime: 0

Friends

Showing Friends 1 to 6 of 6

Informacion Kontaktimi

Mesazhimi i Ēastit
Send an Instant Message to MemphiSx Using...
This Page
http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=14087

Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 04:05.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.