Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Lista e Anėtarėve
Emri
Fjalėkalimi

loni19 e ka pezulluar reputacionin

loni19 loni19 nuk ėshtė nė linjė

About Me

 • About loni19
  Vendndodhja
  Nė zemren e njerėzve...
  Interesat
  te pergjithshme
  Profesioni
  Student
 • Firma
  \"Vitet kalojnė...ne si shqiptarė shpresojmė dhe vetėm shpresojmė...Zemrat rrahin mė fuqishėm, dėshira ėshtė e flaktė, nje fjalė e pėrmendim edhe ne gjumė:PAVARĖSIA..
  PRESIM PAVARĖSINĖ TĖ SHĖROJĖ ZEMRAT TONA\"----
  LONI19....

Statistics

Totali Postimeve
General Information
 • Aktivizimi i Fundit: 11-05-06 17:26
 • Anėtarėsuar: 04-11-04
 • Referime: 0

Informacion Kontaktimi


Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 15:36.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.