Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Lista e Anėtarėve
Emri
Fjalėkalimi

Djalizellshem i vlerėsuar jo keq

Djalizellshem Djalizellshem nuk ėshtė nė linjė

About Me

 • About Djalizellshem
  Biografia
  i embel si karramel :p
  Vendndodhja
  brenda shpirtit tim
  Interesat
  me pa andrra naten
  Profesioni
  gjithqka
  Motoja
  asgje nuk eshte e pamundur kur ti bindemi zemres
  Gjinia
  Mashkull
 • Firma
  Njerzit nuk dojn te kuptojn te verteten,mbyllin Sy e Vesh dhe e qojn kuptimn e jetes duke mallkuar njeri tjetrin,pa arsye konkrete perplasen me Ftyr naper Balt te ndyr me veprat dhe thashethemet e tyre qe tashme jan ber si realitet,duke mos menduar qe do te vij nje koh qe rrahjet e Zemres do pushojn pergjithmon

Statistics

Totali Postimeve
General Information
 • Aktivizimi i Fundit: 14-09-13 07:14
 • Anėtarėsuar: 10-09-13
 • Referime: 0

Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 07:34.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.