Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Lista e Anėtarėve
Emri
Fjalėkalimi

MiTii

MiTii MiTii nuk ėshtė nė linjė

Visitor Messages

Showing Visitor Messages 1 to 2 of 2
 1. natyra
  16-10-11 06:34
  natyra
  Pershendetje MiTii,po une jam vet Natyra e Kanades.Si keni qen ju ne pergjithesi a jeni mire..q'kemi me te reja nga ana juve,po ti nga po gjinde ne Kosove apo jasht saj?
  per faktin se moti skemi ndegjua nga njeri tjetri,une per vete koheve te fundit shum rralle po kyqem nen forumin ketu,madje dhe add tende se kisha,qe kur kam blere nje PC tjeter,dhe qe nga aty,kam humbur lidhjen me ty dhe disa shoqeri tjere,per faktin se me ishte bllokua Pc dhe ashtu ngelen mrenda tij gjitha add dhe krejt qka kishim te ruajtura gjana familjare.

  Prandaj deshiroi te ndegjoi vetem gjera te mira per ty dhe familjen ne pergjithesi..me lere nga ketu add tuaj a po cilit do anatarve tuaj?
  me pas ndegjohem...

  Ju pershendes familjarisht

  Natyra.
 2. Monna.B
  23-08-11 23:38
  Monna.B
  ta bona.

About Me

 • About MiTii
  Gjinia
  Mashkull

Statistics

Totali Postimeve
Visitor Messages
General Information
 • Aktivizimi i Fundit: 10-11-11 22:47
 • Anėtarėsuar: 23-08-11
 • Referime: 0

Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 13:20.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.