Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Lista e Anėtarėve
Emri
Fjalėkalimi

Loloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėm

Loloku Loloku nuk ėshtė nė linjė

Visitor Messages

Showing Visitor Messages 1 to 3 of 3
  1. lovely
    04-05-16 10:52
    lovely
    A eshte ndal shiu? ��
  2. turisti
    16-11-12 21:49
    turisti
    Nuk muj prap pa te pershendet .Ēdo te mire per ty dhe familjen tende i nderuar.
  3. turisti
    25-07-11 22:21
    turisti
    Pershendetje shoki.Me gezon fakti qe erdha i pari me te pershendet.

About Me

  • About Loloku
    Vendndodhja
    Prishtinė
    Interesat
    Tė zbėrthej ėndėrrat live...
    Profesioni
    Zbėrthyes i ėndėrrave...
  • Firma
    Rasti ėshtė mbret, sexi mbretėreshė!

Statistics

Totali Postimeve
Visitor Messages
General Information
  • Aktivizimi i Fundit: 20-09-17 19:37
  • Anėtarėsuar: 06-01-04
  • Referime: 1

Informacion Kontaktimi

Mesazhimi i Ēastit
Send an Instant Message to Loloku Using...
This Page
http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=14293

Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 21:37.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2022, Jelsoft Enterprises Ltd.