Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Lista e Anėtarėve
Emri
Fjalėkalimi

Alkimisti_ch i dashurAlkimisti_ch i dashurAlkimisti_ch i dashur

Alkimisti_ch Alkimisti_ch nuk ėshtė nė linjė

About Me

 • About Alkimisti_ch
  Vendndodhja
  Univers
  Motoja
  Ec ne hap me kohen, se ajo nuk te pret.
 • Firma
  Qeveritaret jane valet, populli eshte era, shteti eshte anija, dhe koha eshte deti.
  --------------------------------------------------------------------------------------------

Statistics

Totali Postimeve
General Information
 • Aktivizimi i Fundit: 19-05-09 00:06
 • Anėtarėsuar: 07-06-08
 • Referime: 0

Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 09:27.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.