Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Lista e Anėtarėve
Emri
Fjalėkalimi

E-mira e ka pezulluar reputacionin

E-mira E-mira nuk ėshtė nė linjė

About Me

  • Firma
    Njeriu qė ka 100% karakter dhe vetėm 50% zgjuarsi,ėshtė mė i zoti se ai qė ka
    100% zgjuarsi dhe 50% karakter\".

Statistics

Totali Postimeve
General Information
  • Aktivizimi i Fundit: 06-07-09 21:30
  • Anėtarėsuar: 24-01-06
  • Referime: 0

Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 02:40.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.