Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Lista e Anėtarėve
Emri
Fjalėkalimi

~AmaZonA~ i pazėvėndėsueshėm~AmaZonA~ i pazėvėndėsueshėm~AmaZonA~ i pazėvėndėsueshėm~AmaZonA~ i pazėvėndėsueshėm~AmaZonA~ i pazėvėndėsueshėm~AmaZonA~ i pazėvėndėsueshėm~AmaZonA~ i pazėvėndėsueshėm~AmaZonA~ i pazėvėndėsueshėm~AmaZonA~ i pazėvėndėsueshėm~AmaZonA~ i pazėvėndėsueshėm~AmaZonA~ i pazėvėndėsueshėm

~AmaZonA~ ~AmaZonA~ nuk ėshtė nė linjė

Visitor Messages

Showing Visitor Messages 1 to 4 of 4
 1. Xuki
  28-11-12 23:46
  Xuki
  Urime ditėlindja e ishalla edhe shumė flija na qet.

  Pėrshėndetje
 2. instruktori
  28-11-12 10:11
  instruktori
  Urime per ditelindjen e juaj
 3. Giovanni
  28-11-11 09:47
  Giovanni
  Urime te deshiroj edhe shume vite te tjera te lumtura
 4. LuLjaa
  28-11-10 00:50
  LuLjaa
  Urime Diteliendjen , i gezofsh edhe shume vite tjera AmaZonA
  t'deshiroj shume suksese ne Jete ...

  ... Me respekt LuLjaa

About Me

 • About ~AmaZonA~
  Vendndodhja
  Aty ku zbėrthehen dimesionet e fshehura te jetes...
  Gjinia
  Femer
 • Firma
  Te kesh femije eshte gezim, te shikosh qe femijet e tu jane te sukseseshem dhe po ecin ne rrugen e duhur eshte lumturi...

Statistics

Totali Postimeve
Visitor Messages
General Information
 • Aktivizimi i Fundit: 16-03-10 11:40
 • Anėtarėsuar: 08-09-06
 • Referime: 0

Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 06:08.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.