Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Lista e Anėtarėve
Emri
Fjalėkalimi

gazi-de i pazėvėndėsueshėmgazi-de i pazėvėndėsueshėmgazi-de i pazėvėndėsueshėmgazi-de i pazėvėndėsueshėmgazi-de i pazėvėndėsueshėmgazi-de i pazėvėndėsueshėmgazi-de i pazėvėndėsueshėmgazi-de i pazėvėndėsueshėmgazi-de i pazėvėndėsueshėmgazi-de i pazėvėndėsueshėmgazi-de i pazėvėndėsueshėm

gazi-de gazi-de nuk ėshtė nė linjė

mergimtari

Visitor Messages

Showing Visitor Messages 1 to 3 of 3
  1. Albonita
    16-01-12 19:58
    Albonita
    Babiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii...Faliminderittttttttttttttt shumeeeeeeeeeeeee.
    Per gjithaaa, ju percjell lumturija ne gjdo hap te jetes suaj, pe plot sinceritet dhe Rrespekt te vecan te percafon Mikja e juja Lori
  2. ritta
    15-06-11 08:52
    ritta
    Urime me jete te gjat e te lumtur per bebin :)
  3. Buqja_ch
    12-06-11 10:21
    Buqja_ch
    Sote lexova qe Gazi e Diana u bene prinder sa shume u gezova nga zemra ju uroi shendet e lumturi e djalit rritje te shpejt ..

    Buqja

About Me

  • About gazi-de
    Vendndodhja
    ger
    Gjinia
    Mashkull
  • Firma
    09.08.2009 syn ti me ben te ndihem mire ;)

Statistics

Totali Postimeve
Visitor Messages
General Information
  • Aktivizimi i Fundit: 10-10-20 15:52
  • Anėtarėsuar: 11-12-06
  • Referime: 0

Friends

Showing Friends 1 to 7 of 7

Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 23:29.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.