Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Lista e Anėtarėve
Emri
Fjalėkalimi

vjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėm

vjeshta vjeshta nuk ėshtė nė linjė

Thjeshtė ,njė zė!

Visitor Messages

Showing Visitor Messages 41 to 44 of 44
 1. Idila
  02-12-10 17:09
  Idila
  Vjeshtė moj, natyrė e ngjyrave laramane - bukuri e rrallė.
  Mos doje ndonjė tė drejtė vote...? :d
  Tė pėrshėndes nga zemra xhan, qofsh mirė dhe e lumtur pėrherė! :)
 2. vjeshta
  25-11-10 16:16
  vjeshta
  O faleminderit Natyre ,e uroj ate ere te mire qe te solli ksajde!

  Pershendetje dhe respekt ke gjithemon nga une ...
 3. natyra
  23-11-10 00:34
  natyra
  Enkas,nje pershendetje dhe per Ty e nderuara vjeshta,mire se te gjeja....

  me respekt
  Natyra!
 4. vjeshta
  13-11-10 01:23
  vjeshta
  Pershendetje te gjitheve .

About Me

 • About vjeshta
  Vendndodhja
  neutrale
  Gjinia
  Femer
 • Firma
  Faleminderit qe ekziston !

Statistics

Totali Postimeve
Visitor Messages
General Information
 • Aktivizimi i Fundit: 12-07-20 11:31
 • Anėtarėsuar: 01-05-05
 • Referime: 8

Friends

Showing Friends 1 to 10 of 24

Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 04:50.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.