Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Lista e Anėtarėve
Emri
Fjalėkalimi

romansa i pazėvėndėsueshėmromansa i pazėvėndėsueshėmromansa i pazėvėndėsueshėmromansa i pazėvėndėsueshėmromansa i pazėvėndėsueshėmromansa i pazėvėndėsueshėmromansa i pazėvėndėsueshėmromansa i pazėvėndėsueshėmromansa i pazėvėndėsueshėmromansa i pazėvėndėsueshėmromansa i pazėvėndėsueshėm

romansa romansa nuk ėshtė nė linjė

Visitor Messages

Showing Visitor Messages 11 to 20 of 35
 1. Oqeani
  10-08-13 23:32
  Oqeani
  Mire kalon pushimet ? :)
 2. lirik
  12-04-13 10:10
  lirik
  si shenj pershendetje dhe dhurate do ta kisha derguar nje gitare me tingiuj romantik e nderuara mike
 3. Naki
  13-08-12 18:08
  Naki
  Romansa e nderuar ju pershendes dhe ju falenderoj per MP.
 4. natyra
  02-06-12 06:21
  natyra
  E nderuara Romanse te pershendes duke te uruar gjitha te mirat nga do..Si dhe te Falinderoi shum per Reputacion...Je e mrekullueshme..:)

  me respekt
  Natyra.
 5. Zero Cool
  25-12-11 11:56
  Zero Cool
  Te pershendes edhe une ty dhe te uroj , me fat festat e fundvitit
 6. elvio
  18-11-11 20:02
  elvio
  Nje fundjave te mrekullueshme,edhe urimet me te mira per ju Romansa.
 7. AlbaSoft
  13-11-11 11:28
  AlbaSoft
  pershendetje per ty
 8. Qika^Me^Kule
  06-11-11 08:05
  Qika^Me^Kule
  Gezuar festen e madherishme te Bajramit! Sjellte fat, begati e lumturi ne familjet tuaja!
 9. e_martumja
  26-09-11 22:21
  e_martumja
  Romansa, Vend ka sa dush. Te pershendes flm per rep.
 10. Qika^Me^Kule
  24-09-11 15:19
  Qika^Me^Kule
  Zemrushe nje pershendetje pranoje nga ana ime !

About Me

 • About romansa
  Vendndodhja
  larg vendlindjes
  Gjinia
  Femer
 • Firma
  Lejo gezimin e sė ardhmes..le te fshije dhembjen e sė kaluares!!!

Statistics

Totali Postimeve
Visitor Messages
General Information
 • Aktivizimi i Fundit: 28-09-21 20:24
 • Anėtarėsuar: 24-07-08
 • Referime: 0

Friends

Showing Friends 1 to 8 of 8

Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 05:33.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.