Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Lista e Anėtarėve
Emri
Fjalėkalimi

#emoangel# i vlerėsuar jo keq

#emoangel# #emoangel# nuk ėshtė nė linjė

Visitor Messages

Showing Visitor Messages 1 to 2 of 2
 1. Vickk
  14-06-17 14:54
  Vickk
  Pėrshėndetje.
  Unė jam Vicky, i pashė tė dhėnat tuaja dhe u bėra i interesuar tė njihja.
  Mė kontaktoni drejtpėrdrejt nė adresėn time e-mail kėtu ([email protected])
  Unė do t'ju pėrgjigjem me fotot e mia mė shumė, kam diēka tė rėndėsishme pėr tė ndarė me ju.
  Duke shpresuar pėr tė dėgjuar nga ju.
 2. ekrem seferaj
  15-10-12 14:44
  ekrem seferaj
  emona si je aje mir

About Me

 • About #emoangel#
  Vendndodhja
  ne ferizaj
  Interesat
  te behem arkitekte
  Profesioni
  nxenese

Statistics

Totali Postimeve
Visitor Messages
General Information
 • Aktivizimi i Fundit: 05-04-08 07:59
 • Anėtarėsuar: 05-04-08
 • Referime: 0

Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 04:35.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.