Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Lista e Anėtarėve
Emri
Fjalėkalimi

selvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėm

selvija selvija nuk ėshtė nė linjė

N'kopshtin lulishteve!!!

Visitor Messages

Showing Visitor Messages 11 to 13 of 13
 1. turisti
  24-06-11 19:10
  turisti
  Pershendetjet e sinqerta dhe te shumta shoqe.
 2. Oqeani
  06-12-10 16:01
  Oqeani
  Urime Ditelindjen...
 3. Giovanni
  06-12-10 15:29
  Giovanni
  Urime datlindjen

About Me

 • About selvija
  Vendndodhja
  Suomi
  Gjinia
  Femer

Statistics

Totali Postimeve
Visitor Messages
General Information
 • Aktivizimi i Fundit: 04-09-17 07:51
 • Anėtarėsuar: 21-07-06
 • Referime: 2

Friends

Showing Friends 1 to 9 of 9

Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 01:19.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.