Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Lista e Anėtarėve
Emri
Fjalėkalimi

e_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėm

e_martumja e_martumja nuk ėshtė nė linjė

Merita

Visitor Messages

Showing Visitor Messages 11 to 14 of 14
 1. Luana
  29-09-11 05:09
  Luana
  Shume pershendetje nga Luana . mpuq
 2. e_martumja
  28-09-11 19:49
  e_martumja
  FLM Qika dhe Hajra edhe une ju pershendes. Kaloni sa ma bukur.
 3. Qika^Me^Kule
  26-09-11 20:54
  Qika^Me^Kule
  Nje mbremje te kendshme te uroj ty zemrushe , shpresoi qe keto dit ke kaluar sic me se miri....
 4. Hajra
  12-09-11 19:59
  Hajra
  ....desha te pershendes e nderuar dhe te uroi nje jave te bukur,

  klm

About Me

 • About e_martumja
  Biografia
  Flej Flej
  Vendndodhja
  ne dhome me 4 qyshe qe gjindet ne katund
  Interesat
  Me Humb Kohe...
  Profesioni
  Nate e dite ne PC
  Gjinia
  Femer
 • Firma
  Ka shume gjera qe i harrojme, por nje dite do te pendohem secili apo secila por do te jete pak vone.Sepse koha ec edhe ne me kohen duhet me ec, se berem at kot te jetojme.

Statistics

Totali Postimeve
Visitor Messages
General Information
 • Aktivizimi i Fundit: 02-04-19 13:45
 • Anėtarėsuar: 13-04-05
 • Referime: 0

Friends

Showing Friends 1 to 10 of 10

Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 22:10.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.