Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Lista e Anėtarėve
Emri
Fjalėkalimi

Xuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėm

Xuki Xuki nuk ėshtė nė linjė

Moderator

Visitor Messages

Showing Visitor Messages 11 to 17 of 17
 1. Xuki
  26-06-11 23:25
  Xuki
  tybe nuk di....se paskna harru edhe unė hahhahahaa.........sigurisht naj kryp, a biber a sheqer.... :P
  Tė pėrshėndes edhe unė ty shuuuumė.......
 2. Qika^Me^Kule
  25-06-11 07:48
  Qika^Me^Kule
  Hei Xuki nime kam harue se cka em pase lyp djal ??? :p
  Pershendetie per Ty !!
 3. thellenza
  31-03-11 22:37
  thellenza
  Mirembrema,

  Erdha te t'pershendes se ka kohe qe nuk te kam pa kendej, si dhe te flm shume per te gjelberten.

  Shpresoj se je mire dhe te deshiroj cdo te mire ty dhe te dashurve te tu !

  Miqesiht - une :)
 4. natyra
  11-12-10 16:55
  natyra
  Erdha per t'len ni pershendetje pikerisht per respekt qe mbaj per juve i nderuari Xuki..Ishte kjo,kur dikur me bet nder ne permiresimin e nen ni teme,p.s.(mcs sme kujtohet per momentin cila Tem ishte)?ketu nen FD.dhe me erdhi mire nga vetja ime, qe se paskam harrua ate nder,duke mos harruar as uliksi31 ne kete drejtim si Moder-qe ishit,dhe akoma jeni besoi,per Ty po e vrej qe jeni,ama per uliksi31,si duket e kishte ndrrua karieren nuk shifet qe ka te shenuar si Moder-qe ishte,Por si do qe te jete,dhe nga do qe jeni..Jufalinderoi shum dhe ju pershendes..duke ju deshirua qdo te mire ne jeten e perditshme familjarte...dhe pun te palodhshme ne karieren e juaj.

  me gjithe respekt
  Natyra.
 5. Xuki
  30-11-10 10:16
  Xuki
  Hooo deeee, tash mos e boni t'madhe kėtė punė qyy :D :D

  QMK....e tashti a e ki afėr qaty dikund me ma dhanė? :P
 6. Qika^Me^Kule
  17-11-10 22:15
  Qika^Me^Kule
  Anna a edhe ty ta ka lyp msn-jen a?? e mua me pate lype dikur amo nuk me qelloj per momentin e mbeta pa ja dhane...msn-jen :p gjithashtu e une e pershendes
 7. ~AnnA~
  11-11-10 11:32
  ~AnnA~
  O xuki, eh te marrsha te mirat une ty me gjithe msn-jat ahahaha
  Ani djalo, a nuk ke msn trenden ti qe s'le vajze pa ja lyp? (msn kam fjalen, se keqkuptoni shpejt ju cunat :biggrin: )
  Valla msn nuk kam.....adresa yte nuk do me nevojiteshte se kam timen :smile:
  T'pershendes!

About Me

 • Firma
  Dr. Ibrahim Rugova ishte dhe do tė mbesin pėr gjithmon I MADHI i Kosovės!

Statistics

Totali Postimeve
Visitor Messages
General Information
 • Aktivizimi i Fundit: 22-11-19 21:43
 • Anėtarėsuar: 12-07-05
 • Referime: 4

Friends

Showing Friends 1 to 7 of 7

Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 21:21.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.