Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Lista e Anėtarėve
Emri
Fjalėkalimi

Domira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėm

Domira Domira nuk ėshtė nė linjė

Visitor Messages

Showing Visitor Messages 1 to 10 of 13
 1. Ylli-1
  12-12-13 10:30
  Ylli-1
  Pershendetje Domira, respekt per ty nga nje yll i vogel i ketij nenqielli.
 2. natyra
  29-01-13 02:32
  natyra
  ...edhe pse hera e par qe po vizitoi kete faqe tenden,me me shum knaqesi te te le ni pershendetje nga zemer per ty e madhe Domira ketu ne FD...

  me respekt
  Natyra
 3. Domira
  09-04-12 22:05
  Domira
  Une hy shume rralle ketu dhe me vjen keq qe nuk ju kam pergjigjur me kohe miq te dashur.
  Te pershendes edhe une ty Amina dhe te falenderoj shume per pershendetjen. Te uroj cdo te mire.

  Skyfter nuk me kujtohet per cilin postim e ke fjalen por sidoqfte po te tregoj se une nuk jam shkrimtare dhe nuk shkruaj libra. Kalo bukur dhe flm per viziten ketu.
 4. Skyfter
  21-03-12 17:19
  Skyfter
  Grüss Got Dormira .... me leje te te pyes, e morra me seriozitet postimin tond, autore e cilt apo cileve romane je?

  te pershendes
 5. Amina
  11-03-12 20:48
  Amina
  Pershendetje Domira....
 6. Domira
  23-12-11 01:21
  Domira
  Ju falemnderit te gjithve per pershendetje. Me falni qe nuk jam pergjigjur por jam dembele dhe gati kurre nuk hy ketu :(

  Buqja te pershendes gjithashtu dhe uroj te jesh ashtu si ta do zemra!
 7. Buqja_ch
  21-12-11 23:03
  Buqja_ch
  Te pershndes duke te deshiru shume te mira ....
 8. instruktori
  31-05-11 18:20
  instruktori
  Pershendetje e Nderuara Domira
 9. adi_pe
  22-04-11 16:22
  adi_pe
  Tjeta Domira :)
 10. Domira
  21-04-11 10:30
  Domira
  tung tung, mir...po ti qysh je a je gjall ej?

About Me

 • About Domira
  Gjinia
  Femer
 • Firma
  Ėndrrat e mia dua ti fal vetem ty!

Statistics

Totali Postimeve
Visitor Messages
General Information
 • Aktivizimi i Fundit: 27-11-14 00:30
 • Anėtarėsuar: 02-02-05
 • Referime: 1

Friends

Showing Friends 1 to 4 of 4

Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 06:47.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.