Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Lista e Anėtarėve
Emri
Fjalėkalimi

***Engjellushja*** e ka pezulluar reputacionin

***Engjellushja*** ***Engjellushja*** nuk ėshtė nė linjė

Visitor Messages

Showing Visitor Messages 1 to 2 of 2
 1. Vickk
  14-06-17 16:08
  Vickk
  Pėrshėndetje.
  Unė jam Vicky, i pashė tė dhėnat tuaja dhe u bėra i interesuar tė njihja.
  Mė kontaktoni drejtpėrdrejt nė adresėn time e-mail kėtu ([email protected])
  Unė do t'ju pėrgjigjem me fotot e mia mė shumė, kam diēka tė rėndėsishme pėr tė ndarė me ju.
  Duke shpresuar pėr tė dėgjuar nga ju.
 2. besartoxa
  29-11-10 22:31
  besartoxa
  hej qkemi

About Me

 • About ***Engjellushja***
  Vendndodhja
  ne rejat e qjiellit
  Interesat
  te gjithat
  Profesioni
  akoma nxense

Statistics

Totali Postimeve
Visitor Messages
General Information
 • Anėtarėsuar: 14-04-04
 • Referime: 1

Informacion Kontaktimi

Mesazhimi i Ēastit
Send an Instant Message to ***Engjellushja*** Using...
This Page
http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=15302

Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 00:37.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.