Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Lista e Anėtarėve
Emri
Fjalėkalimi

livoreka bicio e ka pezulluar reputacionin

livoreka bicio livoreka bicio nuk ėshtė nė linjė

About Me

 • About livoreka bicio
  Vendndodhja
  (itali)
  Interesat
  argetim
  Profesioni
  student dhe pun...
 • Firma
  Njč fjal čshtč shumč, njčqind janč pak.....!

Statistics

Totali Postimeve
General Information
 • Aktivizimi i Fundit: 28-05-17 12:26
 • Anėtarėsuar: 23-07-04
 • Referime: 0

Informacion Kontaktimi

Mesazhimi i Ēastit
Send an Instant Message to livoreka bicio Using...
This Page
http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=15990

Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 08:49.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.