Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Lista e Anėtarėve
Emri
Fjalėkalimi

halla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėm

halla e madhe halla e madhe nuk ėshtė nė linjė

Visitor Messages

Showing Visitor Messages 1 to 10 of 18
  1. murrizi
    31-03-12 18:43
    murrizi
    [B]Hajde halla e madhe,
    hajde hedhim valleeee oj halla e madhe.[/B]

    Allahile hall qka t'bona qe ma kishe skuq te reflektejshet e bajlozit ?
    Jo jo veq spo du me vdek me ilet a !
  2. Dali!Keq!ch
    24-12-11 02:40
    Dali!Keq!ch
    Pershendetje Zonja HALLA E MADHE, ju uroj barim e fillim Viti te mire e te mbar, ty e mbar gjirin tuaj familiar, si dhe gjithe shoqerise tuaj mrenda e jasht dardanise.
    Liebe Grüsse aus der Schweiz dali..2005
    http://www.dardania.de/vb/upload/showthread.php?t=16116&langid=3
  3. halla e madhe
    06-11-11 16:29
    halla e madhe
    I nderuar vlla Guri Sylaj_ te falenderoj shume per urimet tua,njeherit uroj qe kjo feste te na gjene gjithemone me bereqet e lumturi me te dashurit tone!
    rrespekt vllazeror nga:halla
  4. GURI SYLAJ
    06-11-11 10:25
    GURI SYLAJ
    Urimet me te mira me rastin e Festes se Kurhan Bajramit per Ty Moter e nderuar dhe familjen tuaj!

    Me rrespekt
    Guri Sylaj
  5. Dallandyshja_718
    21-10-11 15:03
    Dallandyshja_718
    Pershendetje Halla e Madhe, uroj t'jeshe mire Ti dhe te dashurit t'u!
  6. Giovanni
    30-09-11 15:05
    Giovanni
    O moj halla mori bi moti nuk te kam pa ne ket nahi.
    Erdha ksajde me vizitu e nje pershendetje virtuale me ta dergu .
  7. Kalimero
    28-09-11 16:06
    Kalimero
    ngom ti dijuze,mus paragjiko qishtuqene ,nukjom ktu me qeter nik,kuptom.Muj me jau bo qefin e me ju thonen qish doni ju,qish pu ju konvenon me thonen,kush jom pur juve a?s'ja u prishi tibe ,viq dije se pu gaboni shum.!
  8. Zero Cool
    24-09-11 12:50
    Zero Cool
    Njė pėrshėndetje tė ngrohtė dhe fundjavė te kėndshme tė uroj ty.
  9. Qika^Me^Kule
    17-08-11 20:04
    Qika^Me^Kule
    Halloke kohe e fundit dardanis i mungoin shum shkrimet e tua... shpresoi qe je mir... te pershendes duke te uruar gjitha te mirat.
  10. Dallandyshja_718
    17-08-11 02:53
    Dallandyshja_718
    Hallush, t'pershendes duke te uruar shendet dhe t'mira ty dhe familjes!

About Me

  • About halla e madhe
    Interesat
    leximi,muzika,shetit
    Profesioni
    med.asisst.
  • Firma
    Jetes kurr nuk i dihet.....

Statistics

Totali Postimeve
Visitor Messages
General Information
  • Aktivizimi i Fundit: 18-03-17 16:42
  • Anėtarėsuar: 07-12-04
  • Referime: 1

Friends

Showing Friends 11 to 13 of 13

Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 13:54.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.