Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Lista e Anėtarėve
Emri
Fjalėkalimi

TETA VERA i pazėvėndėsueshėmTETA VERA i pazėvėndėsueshėmTETA VERA i pazėvėndėsueshėmTETA VERA i pazėvėndėsueshėmTETA VERA i pazėvėndėsueshėmTETA VERA i pazėvėndėsueshėmTETA VERA i pazėvėndėsueshėmTETA VERA i pazėvėndėsueshėmTETA VERA i pazėvėndėsueshėm

TETA VERA TETA VERA nuk ėshtė nė linjė

Visitor Messages

Showing Visitor Messages 1 to 10 of 11
 1. jadore
  30-03-13 00:02
  jadore
  e dine ti Teta qe sot me shume se kurr do doja te isha prane teje..Urime triumfin.
 2. jadore
  27-02-13 16:21
  jadore
  Teta , zemra moj . sa me paska marr malli te takoj ketej... argetim te kendshem te uroj ...
 3. jadore
  14-09-12 15:21
  jadore
  h, mo teta , si ja kalon..!
 4. jadore
  29-08-12 11:08
  jadore
  teta , si vete !..mire jeni gdhier sot!! Ju uroj dite te mbare , teta..
 5. jadore
  01-06-12 19:20
  jadore
  phu, phu ,phu , korba Une !
  te me ndjesh Teta , te lutem te me ndjesh , paskem harruar te te kthej pergjigje .Po nuk e di te keqen , nuk e di , do te lajmeroj sapo te kuptoj ..
  p.s.
  ju perqaf dhe une shume ..
 6. jadore
  21-12-11 09:27
  jadore
  nga humbe mori tete! cfare thone, vacances de Noėl et du Nouvel An..andej ..?
  ju puth me malle ..
 7. jadore
  21-10-11 09:25
  jadore
  Tete , si te kam mori xhan ..!..cfare thote vjeshta andej ..?.. sa do te doja kete fund jave te jem nga ju ..
  ju dua shume , e ju e dini kete ..
 8. TETA VERA
  19-05-11 12:37
  TETA VERA
  jador jemi tuj ta kqyr profilin une mama e dafja,te perqafon mama nxense e re e informatikes
 9. jadore
  10-02-11 20:09
  jadore
  Tete. Ti e e dine qe Une te deshiroj te gjitha mrekullite e kesaj bote ..Urime kete te radhes dhe shume suksese..
  ju puth ..
 10. jadore
  20-01-11 16:33
  jadore
  [I]e mo Tete .qeveria ka halle.hahaha.. mire Tete mire .[/I]
  [I]te perqafoj dhe Une Tete ..(hahaha..Tete ma kujtove Noren * se Albani qe punon ke Neve Tete e thirret kur e takon ..[/I]

About Me

 • About TETA VERA
  Gjinia
  Femer

Statistics

Totali Postimeve
Visitor Messages
General Information
 • Aktivizimi i Fundit: 09-07-14 14:31
 • Anėtarėsuar: 19-01-09
 • Referime: 0

Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 14:20.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.